|
Oby wreszcie coś sie udało z tymi transferami, bo w poniedziałek wyjazd na zgrupowanie. Nie ukrywam że byłem bardzo spokojny i do tego nawoływałem jednak mimo że nadal wieże w klub to przydało by sie, aby przynajmniej 2 zawodników już doskoczyło do kadry.
|