Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26026
Stary 25.06.2010, 14:08
Oby wreszcie coś sie udało z tymi transferami, bo w poniedziałek wyjazd na zgrupowanie. Nie ukrywam że byłem bardzo spokojny i do tego nawoływałem jednak mimo że nadal wieże w klub to przydało by sie, aby przynajmniej 2 zawodników już doskoczyło do kadry.
Odpowiedz cytując