Panowie, nawet jeśli ten koleś faktycznie ma 24-25 lat zamiast 19 to i tak najmniej dotknie to nas
Wyjaśniam: jeśli koleś jest dobry to pogra u nas 3-4 lata i się albo z niego zrezygnuje albo wytransferuje gdzie indziej. To kolejne kluby będą miały z nim problem bo wtedy zamiast rzeczonych lat 25 będzie już pod trzydziestkę.
Oczywiście post napisany pół-żartem, pół-serio bo dla mnie patrząc na to zdjęcie co wkleił K4millo to i ten z 6 jakby wyhodował zarost wyglądał by tak samo
Z Traore sprawa była troszkę inna bo on jednak cały czas przedstawiał się tym samym imieniem i nazwiskiem, a różnych Etame Blebleble to w Afryce pewnie jak psów.