Wyświetl pojedynczy post
Famiz
Junior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków . xd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 25.06.2010, 13:20
Wielka strata ... Nasze legenda ...
GŁOWA DZIĘKI ZA WSZYSTKO ! ; *

http://img694.imageshack.us/img694/8269/31658879.jpg
http://img228.imageshack.us/img228/4377/75166824.jpg
http://img155.imageshack.us/img155/8466/59243893.jpg
Odpowiedz cytując