|
Wiem że da się to jakoś ustawić i kiedys juz było o tym pisane ale nie pamiętam.
Jak zrobić żeby przeglądarka blokowała wyskakujące reklamy ?
A jak mam opere?
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 25.06.2010 o godz. 13:25.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|