Wyświetl pojedynczy post
laxa
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2503
Stary 25.06.2010, 13:12
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Już nie wspominam, że mecz z Tatranem jest rzeczywiście tak istotnym spotkaniem, że młodzi nawet ewentualnie psując wynik narobiliby naprawdę strasznej krzywdy swojej drużynie...(ironia). Jak mają się stać gotowymi zawodnikami do gry, skoro tak się leje w klubie na szkolenie młodzieży, a Wisła pod tym względem zaczyna być ewenementem nawet na skalę krajową, bo żal porównywać podejście do młodzieży w Białej Gwieździe do Lecha czy Legii, gdzie bywa i tak, że na cały obóz przygotowawczy z seniorską drużyną jadą szesnastoletni zawodnicy. Zresztą pod tym względem chyba każdy klub ekstraklasowy przebija Wisłę - a potem chce się wydawać 500 tys. euro na Sadloka czy Sobiecha i się oburza jeszcze, że chcą Chorzowianie za dużo za nich...I też jeszcze potem zdziwienie, że taki Jonczyk potrafi grać w piłkę, chce się rozwijać i grać gdzie indziej. Trudno się też dziwić, że Wiślacka młodzież coraz słabiej wypada na krajowej scenie w rozgrywkach młodzieżowych, skoro takie podejście panuje w ich własnym klubie...
W pierwszym składzie Wisły są zawodnicy, którzy przeszli z juniorów do pierwszego składu i nie jest tak ich mało jak się wydaje. Jest taka możliwość, że w meczu zobaczymy na boisku:
Pawła Brożka, Piotrka Brożka, Małeckiego - pewne miejsce,
Kowalskiego, Burligę, Mączyńskiego - możliwość występu.

To daje nam ponad połowę składu, a jest również możliwość że w bramce stanie Jarosiński lub Kurto.
Mało prawdopodobne, ale możliwe 7 "wychowanków" na boisku równocześnie.
Ostatnio edytowane przez laxa : 25.06.2010 o godz. 14:21.
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.
Odpowiedz cytując