byłem dziś w Zkp na Treningu i powiem że ciekawie prezentuje się ten Etamane. niezłe warunki, dobry strzał, gra głowa i dużo biega.. szuka pozycji
Natomiast ten "pączuś" Pinto to pozal sie boże... dośrdokowania z boku, a on czysto w piłke trafic nie może

dośrodkowac też zbytnio nie umie, przynajmniej mu nie wychodziło
Natomiast Jovanic po jednej z interwencji doznal urazu barku, raczej nie groźnego. rozsmieszył mnie gdy po jednej z interwencji gdy piłka po palcach wpadla mu do bramki krzyknął: "Ty ****o jedna!!"

czyli nie zle łapie... przynajmniej jak narazie łacine
pogadałem chwile z trenerem bramkarzy i powiedział że Jovanic to bardzo ciekawy gracz... no cóz pożyjemy zobaczymy