zakk napisał(a):

polecicie jakieś miejsce gdzie można zobaczyć dzisiaj Hiszpania- Chile tyle że nie jakaś mordownia no i z niezłą atmosferą bo mam cos zaproponować hiszpanom co są na konferencji u nas....
|
Moze "U Wislaków", dodtkowo miły wislacki klimat. Tylko nie wiam jak z miejscami...
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern