Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26002
Stary 25.06.2010, 12:03
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Sprawa jest na tyle poważna, że nam kibicom pozostało tylko zorganizować wspólną pielgrzymkę do Częstochowy, by przed cudownym obrazem wybłagać rozsądek Nadprezesa i konieczne wzmocnienia.
Chyba raczej pielgrzymka do Myślenic...
Odpowiedz cytując