flamengista napisał(a):

Sprawa jest na tyle poważna, że nam kibicom pozostało tylko zorganizować wspólną pielgrzymkę do Częstochowy, by przed cudownym obrazem wybłagać rozsądek Nadprezesa i konieczne wzmocnienia.
|
Chyba raczej pielgrzymka do Myślenic...