Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1294
Stary 25.06.2010, 12:02
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
a oprócz tego ciekaw jestem dzisiejszego meczu Hiszpanii: moim zdaniem awansują, bo Szwajcaria nie da sobie rady z Hondurasem.
Ja mysle, ze Hiszpanie zremisuja z Chile a Szwajcaria nie wygra z Hondurasem i w 1/8 bedziemy mieli mały Finał Brazylia - Hiszpania. Hiszpanie za bardzo sa podnieceni swoja moca a mecz z Brazylia wszystko by wyjasnił. Tyle juz niespodzianek bylo, ze nawet odpadniecie Hiszpanii mnie nie zdziwi.
Odpowiedz cytując