pan_premier napisał(a):

|
a oprócz tego ciekaw jestem dzisiejszego meczu Hiszpanii: moim zdaniem awansują, bo Szwajcaria nie da sobie rady z Hondurasem.
|
Ja mysle, ze Hiszpanie zremisuja z Chile a Szwajcaria nie wygra z Hondurasem i w 1/8 bedziemy mieli mały Finał Brazylia - Hiszpania. Hiszpanie za bardzo sa podnieceni swoja moca a mecz z Brazylia wszystko by wyjasnił. Tyle juz niespodzianek bylo, ze nawet odpadniecie Hiszpanii mnie nie zdziwi.