Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26001
Stary 25.06.2010, 11:35
Cytat:
W 2003 linie obrony stanowiły tuzy pokroju Nawotczyńskiego i Paszulewicza
do tego Dubicki był na lewej obronie
więc póki co jest lepiej
Ale za to atak był bezsprzecznie najlepszy w lidze i on rekompensował braki w obronie i Piekutowskiego na bramce. Jeśli Marcelo odejdzie przed meczem z litwinami to czuje powtórke z Levadii + falstart w lidze. Oby to jednak były plotki.
Powód: cytat
Ostatnio edytowane przez Charlie : 25.06.2010 o godz. 11:36.
Odpowiedz cytując