Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26000
Stary 25.06.2010, 11:26
Kogo by tu jeszcze sprzedać,kogo?Myślę że Pawła Brożka dałoby się opchnąć gdzieś na Wschód(jakiś Charków,albo coś w tym rodzaju)za milion euro.Jakby kwękali na horrendalną cenę,to brata się im dorzuci i już.Clebera też z trudnością dałoby jeszcze gdzieś wypożyczyć(Kazachstan lub Uzbekistan)za 100K.Zostają do opylenia Małecki i Boguski.Ich się da sprzedać gdzieś do Austrii,albo 2 Bundesligi.Natomiast Gargułe po podleczeniu upchnie się do Korony Kielce.Można też od razu,za 500K pohandelkować Jovaniciem.Business is business.
Powód: uzupełnienie
Ostatnio edytowane przez rozarian : 25.06.2010 o godz. 11:33.
Odpowiedz cytując