Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1123
Stary 25.06.2010, 11:24
Nie ma co przenosić Euro bo przecież w stolicy i tak będzie na narodowym, przy którym stadion Legii będzie malutki.
Ostatnio edytowane przez krwawy : 25.06.2010 o godz. 11:27.
Odpowiedz cytując