Temat
:
Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną
Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
Od: 05.2007
Offline
#
1123
25.06.2010, 11:24
Nie ma co przenosić Euro bo przecież w stolicy i tak będzie na narodowym, przy którym stadion Legii będzie malutki.
Ostatnio edytowane przez krwawy : 25.06.2010 o godz. 11:27.
krwawy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krwawy
Znajdź inne posty napisane przez krwawy