Jakby ktoś odważył się odebrać Poznanowi stadion na Euro to roznieśliby ITI, GW etc.

Nowe Ł3 się udało to fakt, ale nie wiem kto będzie siedział na trybunach. Karnety idą tragicznie, sprzedano może ze 3 tys. i ze 2 tys. są zarezerowane. Kibic będzie się czuł na trybunach jak na porannym seansie w kinie.