Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1121
Stary 25.06.2010, 11:21
Jakby ktoś odważył się odebrać Poznanowi stadion na Euro to roznieśliby ITI, GW etc.
Nowe Ł3 się udało to fakt, ale nie wiem kto będzie siedział na trybunach. Karnety idą tragicznie, sprzedano może ze 3 tys. i ze 2 tys. są zarezerowane. Kibic będzie się czuł na trybunach jak na porannym seansie w kinie.
Odpowiedz cytując