Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1119
Stary 25.06.2010, 11:08
Iluminacja na Legii robi świetne wrażenie!! Dzięki temu stadion wygląda znacznie lepiej.
Co u Was jest fajne: stadion wygląda DOKŁADNIE tak samo jak na wizualizacji. U nas niestety jest z tym różnie ...
Odpowiedz cytując