|
Ludzie głosujący na Majchrowskiego pamiętajcie że to jest postkomunistyczny aparatczyk SLD=Kupa.
Ten stadion przez tego gościa będzie całkowicie skończony pewnie dopiero na rundę wiosenną 2011. I to się stanie przez was tych którzy na niego głosowali!!!
|