Wyświetl pojedynczy post
alkoholik
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków(Nowy Kleparz)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11171
Stary 25.06.2010, 11:00
Ludzie głosujący na Majchrowskiego pamiętajcie że to jest postkomunistyczny aparatczyk SLD=Kupa.
Ten stadion przez tego gościa będzie całkowicie skończony pewnie dopiero na rundę wiosenną 2011. I to się stanie przez was tych którzy na niego głosowali!!!
Odpowiedz cytując