Griszka30KR napisał(a):

Przeczytajcie sobie wypowiedź Kasperczaka (z naszej strony):
Napawa "optymizmem"....
|
Kasperczak został chyba przyjęty na zasadach: w nic się nie wtrącasz, tylko treningi prowadzisz i kasa na konto płynie. Z jego wypowiedzi przynajmniej tak wynika, że jego to wszystko nie rusza. Nawet jakby miał zacząć sezon z 12 zawodnikami powie, jakoś to będzie bo on ma tylko treningi prowadzić...