Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25993
Stary 25.06.2010, 10:09
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Przeczytajcie sobie wypowiedź Kasperczaka (z naszej strony):



Napawa "optymizmem"....
Kasperczak został chyba przyjęty na zasadach: w nic się nie wtrącasz, tylko treningi prowadzisz i kasa na konto płynie. Z jego wypowiedzi przynajmniej tak wynika, że jego to wszystko nie rusza. Nawet jakby miał zacząć sezon z 12 zawodnikami powie, jakoś to będzie bo on ma tylko treningi prowadzić...
Odpowiedz cytując