Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25991
Stary 25.06.2010, 09:55
Sprzedajmy Marcelo i Juniora, dostaniemy za nich koło 4 mln euro, będzie fajnie. A na ich miejsce już czyhają Alemao i Pinto Jakościowo żadnej różnicy nie będzie
Odpowiedz cytując