Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3653
Stary 25.06.2010, 09:51
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Przede wszytskim ważna jest liczba lig , które wybrałeś przed rozpoczęciem gry
Jeżeli masz tylko Polską aktywną to będą głównie Polacy
Druga sprawa, jeśli grasz na patchu 10.3 to tam pozostało niestety niewielu dobrych wolnych zawodników
Zaktualizowane zostały składu po okienku zimowym, co lespi z wolnego znaleźli kluby w rzeczywistości
Właśnie na tym patchu gram. Mam siedemnaście lig (najlepsze z Europy+ Argentyna, Brazylia i Meksyk).
Odpowiedz cytując