Przeczytajcie sobie wypowiedź Kasperczaka (z naszej strony):
Cytat:
|
Trener Henryk Kasperczak nie wyklucza odejścia któregoś ze swoich podopiecznych. - Jest taka możliwość. Transfery to są skomplikowane sprawy, czasem trzeba kogoś sprzedać, aby pozyskać środki na innych zawodników. Szkoleniowiec nie widzi tragedii w tym, że z zespołu mógłby odejść drugi środkowy obrońca lub drugi boczny defensor. - Jeśli odejdzie to ktoś go zastąpi - przekonuje. Na razie jednak w ekipie Białej Gwiazdy nie ogrywa się żaden stoper, który miał zostać sprowadzony w miejsce Arkadiusza Głowackiego. - Trzeba żyć nadzieją, że przyjdzie ktoś na jego miejsce. Nie robię z tego tragedii, bo znam życie - uspakaja opiekun pierwszej drużyny.
|
Napawa "optymizmem"....