Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25990
Stary 25.06.2010, 09:48
Przeczytajcie sobie wypowiedź Kasperczaka (z naszej strony):
Cytat:
Trener Henryk Kasperczak nie wyklucza odejścia któregoś ze swoich podopiecznych. - Jest taka możliwość. Transfery to są skomplikowane sprawy, czasem trzeba kogoś sprzedać, aby pozyskać środki na innych zawodników. Szkoleniowiec nie widzi tragedii w tym, że z zespołu mógłby odejść drugi środkowy obrońca lub drugi boczny defensor. - Jeśli odejdzie to ktoś go zastąpi - przekonuje. Na razie jednak w ekipie Białej Gwiazdy nie ogrywa się żaden stoper, który miał zostać sprowadzony w miejsce Arkadiusza Głowackiego. - Trzeba żyć nadzieją, że przyjdzie ktoś na jego miejsce. Nie robię z tego tragedii, bo znam życie - uspakaja opiekun pierwszej drużyny.

Napawa "optymizmem"....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 25.06.2010 o godz. 09:51.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując