Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25989
Stary 25.06.2010, 09:46
Pytanie czemu Kameruńczyk nie dostał pozwolenia na pracę?. CV ma solidne. Spełniał jakieś wymogi drużyny Primera Division więc źle nie jest.

Marcelo nie da się sprzedać,bo przecież jest już w Olimpiakosie od rokuGazetki już zapomniały kogo gdzie sprzedały?

Dajcie spokój z krytykowaniem testów. Każdy rozwinięty klub na świecie testuje setki piłkarzy rocznie i pewnie nikt z tego powodu nie rozpacza ani nie popada w euforie. Testy jedno a transfery to drugie. Nie wiązałbym tego szczególnie ze sobą. Z transferów to pewnie tylko Makinwa obecnie jest na tapecie, ale z tego co widać dogadany jest z nami ale my niekoniecznie Lazio.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując