Pytanie czemu Kameruńczyk nie dostał pozwolenia na pracę?. CV ma solidne. Spełniał jakieś wymogi drużyny Primera Division więc źle nie jest.
Marcelo nie da się sprzedać,bo przecież jest już w Olimpiakosie od roku

Gazetki już zapomniały kogo gdzie sprzedały?
Dajcie spokój z krytykowaniem testów. Każdy rozwinięty klub na świecie testuje setki piłkarzy rocznie i pewnie nikt z tego powodu nie rozpacza ani nie popada w euforie. Testy jedno a transfery to drugie. Nie wiązałbym tego szczególnie ze sobą. Z transferów to pewnie tylko Makinwa obecnie jest na tapecie, ale z tego co widać dogadany jest z nami ale my niekoniecznie Lazio.