Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25987
Stary 25.06.2010, 09:39
dzollo napisał(a):Wyświetl post
Onet jest 3 lata za murzynami... to juz jest temat nie aktualny, poniewaz sprawa sie wyjasnila i wloskie media podaja, ze lacio wyporzyczy w rozliczeniu co ceseny 2 zawodnikow ale nie ma w nich Makinwy.
Dzięki uspokoiłeś mnie Też tak myślałem, bo wczoraj też pisali, że idzie gdzie indziej a dzisiaj gdzie indziej.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując