dzollo napisał(a):

|
Onet jest 3 lata za murzynami... to juz jest temat nie aktualny, poniewaz sprawa sie wyjasnila i wloskie media podaja, ze lacio wyporzyczy w rozliczeniu co ceseny 2 zawodnikow ale nie ma w nich Makinwy.
|
Dzięki uspokoiłeś mnie

Też tak myślałem, bo wczoraj też pisali, że idzie gdzie indziej a dzisiaj gdzie indziej.