Od razu zastrzegam, że mogę sie mylić, ale mam wrażenie, że lista jest zapełniania w oparciu o wiedzę jaką posiada twój manager i klubowi skauci.
Jak pozyskać dobrch piłkarzy? Skautnig, skauting i jeszcze raz skauting. Szczęśliwie w Fm10 Wisła ma bodaj dwóch, także możesz poświęcic okienko transferowe na poszukiwania dobrych graczy.
Ewentualnie skorzystaj z listy zawodników ze strony
www.cmrev.com.
Tak na szybko, to mogę Ci od razu polecic pana Hameda Diomande. Doskonały środkowy obrońca, z miejsca wygyrza ze składu Głowackiego.
Natomiast odpowiedź na drugie pytanie brzmi- nie miałbyś tylu Polaków o ile nie zaznaczyłbyś swojemu managerowi, że posiada wiedzę o polskich piłkarzach.