Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1115
Stary 25.06.2010, 09:00
Nieaktualne, sektor gosci zostaje na IV trybunie, bedziecie umiejscowieni wlasnie na tych rusztowaniach+ troche sektorow za bramka, kociol bedzie tam gdzie byl,
Odpowiedz cytując