Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
Od: 08.2003
Offline
#
25984
25.06.2010, 08:25
brylant17
napisał(a):
co jest? wczoraj czytam, że jest blisko Wisły a dzisiaj,że jest nie dla Wisły
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
wtf?
Onet jest 3 lata za murzynami... to juz jest temat nie aktualny, poniewaz sprawa sie wyjasnila i wloskie media podaja, ze lacio wyporzyczy w rozliczeniu co ceseny 2 zawodnikow ale nie ma w nich Makinwy.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
dzollo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzollo
Odwiedź stronę domową użytkownika dzollo!
Znajdź inne posty napisane przez dzollo