kohprzem'68 napisał(a):

|
Taka refleksja po porannym ogladaniu budowy z kamery nr 3 , piec do sześciu dolnych rzędów jest zalanych przez deszcz co oznacza że zadaszenie jest wersją oszczednosciową lub mamy silny wiatr piatkowego poranka ?
|
Oglądasz ligę angielską chociażby? Jak pada deszcz to pierwsze żędy zawsze siedzą z kapturami na głowach. To jest nieuniknione. Dach musiałby być całkowicie zamknięty żeby nic nie padało. Więc to nie jest żadna wersja oszczędnościowa. Moim zdaniem dach mamy bardzo dobry (porównując do Lecha i Legii chociażby)