|
Ja myślę że to nie są testy o które Wisła zabiega. My o nie nie prosimy. Wydaje mi się że jakiś Menadzer blisko współpracujący z klubem podsyła tu swoich chłopaków żeby zobaczyli jak się trenuje w klubach z europy. Jak wygląda profesionalny klub.
coś w stylu stażu.
A klub się zgadza, bo dlaczego miałby odmawiać.
Polacy też tak robili. Wystarczy tylko wspomnieć Korzyma któremu menadzer załatwił testy w angielskim klubie, a wiadomo że to był tylko taki właśnie staż żeby zobaczył co i jak jest tam zorganizowane.
Legia się na to złapała i chłopak w lidze trochę pograł.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
|