Sędzia napisał(a):

|
Nie będę ukrywał, że znam się na wszystkim, więc zapytam - jakie ulgi skasowano, jakie para podatki wprowadzono? I kto?
|
Z ostatnich lat pamiętam podatek od gospodarowania odpadami, podatek ekologiczny i plany podatku adiaceńskiego. Do tego dochodzą opłaty skarbowe do pełnomocnictwa, opłaty za wydanie niektórych dokumentów etc. Nie liczę kuriozalnych opłat za przyłącza, rosnących opłat za wywóz nieczystości oraz za wodę i kanalizację. Ulg dokładnie nie pamiętam, ale zlikwidowano ulgi meldunkową, remontową, uczniowską i chyba kilka innych.