Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11158
Stary 25.06.2010, 00:45
1) czy nad trybunami północną i południową będą zamontowane maszty oświetleniowe?



2) Czy dalej w planach jest rozbudowa ul. Reymonta do 4 pasów ruchu?
3) Czy istnieje możliwość zburzenia w najbliższym czasie okrąglaka?
4) Czy istnieje możliwość budowy parkingów na Błoniach?
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
Odpowiedz cytując