1) czy nad trybunami północną i południową będą zamontowane maszty oświetleniowe?
2) Czy dalej w planach jest rozbudowa ul. Reymonta do 4 pasów ruchu?
3) Czy istnieje możliwość zburzenia w najbliższym czasie okrąglaka?
4) Czy istnieje możliwość budowy parkingów na Błoniach?