Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5736
Stary 24.06.2010, 23:46
ciekawe ze zachwala klub do ktorego trafil? dla mnie tu nie ma nic dziwnego.. chcial tu grac wiec dziwne zeby nie zachwalal klubu w barwach ktorego bedzie gral.. gdyby nie zachwalal to poszedlby gdzies indziej
i daj linka do tego wywiadu bo szperalem wszystkie ostatnie niusy i nic nie znalazlem... jedyne co mowil ostatnio to ze Partizan i Crvena i dlugo nic w Serbskiej lidze...
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 24.06.2010 o godz. 23:50.
Odpowiedz cytując