|
Odpadli Duńczycy, w sumie zasłużenie bo kichę grali straszną. Mimo że kibicuję im w każdej imprezie to tym razem zdecydowanie lepiej że wyszli Japończycy. Swoją drogą widziałem ich 3 mecze i podoba mi się jak grają. Niby prostymi środkami ale bardzo skutecznie - takie Niemcy z połowy lat 90. Moim zdaniem powinni przejść Paragwaj z taką grą i w sumie ciekawie by się zrobiło. A mistrzostwa... egzotyczne. I fajnie.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
|