wiertar napisał(a):

|
na Legii też ma byc coś koło 2 tyś
|
przeciez sektory gosci maja miec ustawowe 5 %...i to chyba tyczy sie kazdego...
Legia powinna jak my ok 2 tys
Amika majac 43 tys bedzie rzecz jasna musiala miec wiekszy sektor gosci niz my...no chyba ze cos tu sie zmienilo..
P.S A W Poznaniu gdzie bedzie sektor przyjezdnych
