Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1113
Stary 24.06.2010, 23:02
wiertar napisał(a):Wyświetl post
na Legii też ma byc coś koło 2 tyś


przeciez sektory gosci maja miec ustawowe 5 %...i to chyba tyczy sie kazdego...

Legia powinna jak my ok 2 tys
Amika majac 43 tys bedzie rzecz jasna musiala miec wiekszy sektor gosci niz my...no chyba ze cos tu sie zmienilo..

P.S A W Poznaniu gdzie bedzie sektor przyjezdnych
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując