|
Ale wydaje mi się że napis POZnan wymusiło to że tam dopiero jest sajgon z projektem i trybuna każdy kolejny sektor ma węższy co nie pozwoliło na cały napis z dużych liter , a miasto pewnie się dostosowało do jakiegoś wcześniej stworzonego projektu napisu.
W każdym bądź razie lepiej mogli sobie taki napis darować.
|