filip74 napisał(a):

Właśnie obejrzałem jakieś fotki jednej z nowej trybuny na stadionie w pyrlandi na której montują foteliki z napisem POZnań bo tak on właśnie jest wykonany 3d/3m.
Myślę że po zobaczeniu tego nie mamy prawa narzekać na nasz napis WISŁA i przerwę w 19 06 .
A i jeszcze dodam że przy „ń” nie mają kreseczki tylko jakiegoś kleksa przypominającego gwiazdę.
|
To ma być POZnan*, miasto know-how
http://www.poznan.pl/mim/public/main/?lang=pl
Takie mają nowoczesne i ełropejskie hasło reklamujące ich miasto...