Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11150
Stary 24.06.2010, 21:41
1) Stadion w dniu oddania - zgodnie z umową z Wykonawcą- ma spełniać warunki kategorii Elite. Bez telebimu nie będzie spełniac tego warunku. Prosze o uzasadnienienie i potwierdzenie ze umowa nie jest w stanie zagwarantować tego czego dotyczy?
2) Prosze o informacje czy na równolegle budowanym stadionie MKS Cracovia - operator także będzie pokrywał koszty telebimów?
3)Czy miejsca w ilości 269 uznane za miejsca o gorszej widoczności są wynikiem błędu projektowego?
4) Jak się maja miejsca o gorszej widoczności do opini ekspertów którzy nie maja zastrzeżeń do widocznosci na stadionie ( zgodnie z Państwa odpoweidzia na poprzednia interpelację
Odpowiedz cytując