Wyświetl pojedynczy post
Garbaż1906
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1272
Stary 24.06.2010, 21:22
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie bardzo słabo prezentują się europejskie drużyny niestety.
Ja rozumiem, ale Ci "pożal się Boże"znawcy, są tam po to by NAS zachęcić do oglądania, a ja już w którymś meczu z kolei wole puścić kawałki Pio (bez pucki ) niż ich słuchać.
Odpowiedz cytując