John1906 napisał(a):

|
Ogólnie bardzo słabo prezentują się europejskie drużyny niestety.
|
Ja rozumiem, ale Ci "pożal się Boże"znawcy, są tam po to by NAS zachęcić do oglądania, a ja już w którymś meczu z kolei wole puścić kawałki Pio (bez pucki

) niż ich słuchać.