Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 24.06.2010, 20:55
Donson napisał(a):Wyświetl post
Makarone zagrali taki piach że należał się wylot po tym żałosnym występie.
Trener matoł bierze połowę składu z Juve które dostaje łupnia i jest bodajże piąte w lidze.
Cannavaro to niestety melodia przeszłości, Zambrotta to samo. Di Natale za późno się obudził.

Dobrze że Makarone odpadli bo:
- De Rossi oszust już nie padnie na pysk udając faul,
- Są królami brylantyny - nikt tak się nie czesze na mecze jak oni,
- Myśleli że są kozakami - Anglicy darli trawe w ostatnim meczu - Makarone chcieli na minimalu przejść.
- Bardzo mi się podobało jak Pirlo beczał do sędziego podczas gdy jeden ze Słowaków "zarabiał sekundy" leżąc na murawie
- Taki ****a jest sport - awans nie należy się za zasługi tylko za zasuwanie na max a nasi sąsiedzi opanowali dzisiaj wszystko - jak strzelili 3 bramę myślałem że spadnę z kanapy)))
- byli gorsi.

Pozdrawiam
Też chciałbym być takim "matołem" i zdobyć Mistrzostwo Świata
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując