Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25931
Stary 24.06.2010, 20:23
Pastor777 napisał(a):Wyświetl post
źródło: Ruch Chorzów

P.S. To ostatecznie kończy epopeję Sadlok w Wiśle...
I dobrze, bo za pół roku albo rok, ceny za Sadloka i Sobiecha pójdą w dół, a kolesie albo zmarnują się w Ruchu albo ktoś wkońcu ich kupi za dużo mniejsze pieniądze...Coś czuję w kościach że Ruch się przejedzie na ich trzymaniu...i dyktowaniu zaporowych cen.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując