Pastor777 napisał(a):

źródło: Ruch Chorzów
P.S. To ostatecznie kończy epopeję Sadlok w Wiśle...
|
I dobrze, bo za pół roku albo rok, ceny za Sadloka i Sobiecha pójdą w dół, a kolesie albo zmarnują się w Ruchu albo ktoś wkońcu ich kupi za dużo mniejsze pieniądze...Coś czuję w kościach że Ruch się przejedzie na ich trzymaniu...i dyktowaniu zaporowych cen.