Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1253
Stary 24.06.2010, 20:02
No to moje dwa słowa.

Bardzo się cieszę z wygranej Slowaków. Pewnie odpadną w ćwierćfinale, może i mieli farta. Ale zagrali z sercem, ze szczęściem i najwidoczniej zasłużyli na 2 miejsce w grupie skoro je zajęli. Makaroniarze mogą sobie pluć w brodę że nie potrafili wygrać z NOWĄ ZELANDIĄ!!!!

Generalnie dzięki takim niespodziankom ten turniej jest jednym z ciekawszych jakie znam.

I kontynuując - nie widzę by Duńczycy odrobili 2 bramki z jakże wybieganą, szybką i sprawną Japonią.

Cuda
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując