Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8483
Stary 24.06.2010, 19:41
Kukliński to taki Zacharski tylko działający w drugą stronę
Nie widzę różnicy między agentami, co prawda większość się oburzy że jeden szpiegował dla imperium zła czyli Związku Radzieckiego, a drugi dla jedynego słusznego mocarstwa czyli USA dla którego Polska powinna być 51 stanem, ale to już nie moja broszka.

Martinus napisał(a):Wyświetl post
Ale nie zapominajmy że oprócz tego polskiego rządu w tym kraju mieszkało ponad 30 milionów Polaków.Poza tym współpracował z wywiadem kraju który na 50 lat zapewnił nam opiekę "Wielkiego Brata"
O widzę że nie jestem sam w ślepej "miłości" do jedynego słusznego. Ludzie mają krótką pamięć i zapominają ile razy ten partnerski kraj wpakował nas w wielkie g.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 24.06.2010 o godz. 19:44.