Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Duch
Member
Od: 11.2006
Skąd: F.C. Brzeszcze
Offline
#
16815
24.06.2010, 19:08
Dworzec PKS w Myślenicach jest nadal na ulicy przemysłowej
Tylko Wisła Reszta Sie Nie Liczy
Duch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Duch
Znajdź inne posty napisane przez Duch