Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Faveks
Junior Member
Od: 06.2007
Offline
#
25892
24.06.2010, 18:07
Cytat:
Mając do wyboru wydanie 700 tys E i 3 mln E, wybrali 700tys.
Otóż błąd. Gdy kupowaliśmy Jirsaka to cena za Dżeko wynosiła jakieś 1.2 mln Euro, co i tak było dla nas ceną zaporową.
Faveks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Faveks
Znajdź inne posty napisane przez Faveks