Wyświetl pojedynczy post
marcin_m
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11138
Stary 24.06.2010, 17:57
Jak się ma to:
Cytat:
Ad 14. Loże VIP-ów zostały zaliczone do części komercyjnej stadionu. W trybunie wschodniej znajdują się na poziomie +1 (rzędna +5.44) i zajmują powierzchnię 359,42 m2. Jest ich dziewięć, osiem o powierzchni 36,4 m2**, w środku duża loża o powierzchni 105,48 m2. W trybunie zachodniej, na tym samym poziomie znajdują się loże, które zajmują 874 m2. Wszystkich jest 25, w tym tzw. „prezydencka” o powierzchni 238,8 m2; mniejsze o powierzchni 35,4 m2. Podłogi we wszystkich lożach będą wykonane z drewna tekowego. (...)
do tego?
Cytat:
Z Gargułą weszliśmy też do skyboxów, w których wszędzie już ułożono na podłogach płytki, a także do pomieszczeń przyszłego muzeum i restauracji. więcej
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...la_na_budowie/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...budowie/37619/
Czy wykończenie drewnem tekowym będzie tylko na zachodniej?
Ostatnio edytowane przez marcin_m : 24.06.2010 o godz. 17:59.
Odpowiedz cytując