Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
spinnaker
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
11135
24.06.2010, 17:46
Tak tak jest szybciej bo im żadne siedzisko nie lata jak montują. Na 2. piętrze też montowali z oparciem a potem dopiero poddupnik.
spinnaker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do spinnaker
Znajdź inne posty napisane przez spinnaker