Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz
Offline
#
11134
24.06.2010, 17:34
A ja mam jedno pytanie. Dlaczego montują najpierw ramę pod krzesełko bez siedziska? Na II piętrze montowali części razem z siedzeniem a później dokręcali oparcie. Może mi ktoś to wytłumaczyć? Tak jest szybciej?
wislak906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak906
Znajdź inne posty napisane przez wislak906