Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11134
Stary 24.06.2010, 17:34
A ja mam jedno pytanie. Dlaczego montują najpierw ramę pod krzesełko bez siedziska? Na II piętrze montowali części razem z siedzeniem a później dokręcali oparcie. Może mi ktoś to wytłumaczyć? Tak jest szybciej?
Odpowiedz cytując