Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1240
Stary 24.06.2010, 17:26
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Nie *******, bo nie ma chyba Polaka, który nie chciałby, żeby nasi tak na farcie wywalili Włochów, a po grupie odpadli z Holandią...
Po prostu śmieszy mnie wychwalanie Słowaków jak to w piłkę świetnie grają. Przypomnij sobie mecz w Chorzowie z Polską po jakiej bramce awansowali na mundial.
Ok Italia zagrała słabo i temu Słowacy wygrali mecz i awansowali.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując