!!IRIVER!! napisał(a):

|
Nie *******, bo nie ma chyba Polaka, który nie chciałby, żeby nasi tak na farcie wywalili Włochów, a po grupie odpadli z Holandią...
|
Po prostu śmieszy mnie wychwalanie Słowaków jak to w piłkę świetnie grają. Przypomnij sobie mecz w Chorzowie z Polską po jakiej bramce awansowali na mundial.
Ok Italia zagrała słabo i temu Słowacy wygrali mecz i awansowali.