wolfy napisał(a):

Nie ma chyba Polaka, który nie chciałby, żeby Polacy stracili z Włochami tylko dwie bramki i do tego coś strzelili.
I to jeszcze w tak ważnym meczu!
|
To swoją drogą...
Zanosi się na pogrom faworytów na tych MŚ, czy raczej - wykluczanie się przez nich samych nawzajem we wczesnych fazach. Brak tylko odpadnięcia Hiszpanii albo ich batalii w 1/8 z Brazylią..
Edit: John1906 - w tych warunkach ten mecz się w ogóle nie powinien odbyć, ale to już swoją drogą.
Fakt jest taki, że nie ma już Włochów i Francji i bardzo dobrze.