Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1239
Stary 24.06.2010, 17:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma chyba Polaka, który nie chciałby, żeby Polacy stracili z Włochami tylko dwie bramki i do tego coś strzelili.
I to jeszcze w tak ważnym meczu!
To swoją drogą...

Zanosi się na pogrom faworytów na tych MŚ, czy raczej - wykluczanie się przez nich samych nawzajem we wczesnych fazach. Brak tylko odpadnięcia Hiszpanii albo ich batalii w 1/8 z Brazylią..


Edit: John1906 - w tych warunkach ten mecz się w ogóle nie powinien odbyć, ale to już swoją drogą.

Fakt jest taki, że nie ma już Włochów i Francji i bardzo dobrze.
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 24.06.2010 o godz. 17:30.
Odpowiedz cytując