troche smieszne rozwiazanie
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...lowroty/37886/
coz z fosy jak sa schodki

i jakie eleganckie..
plus tej fosy to tez to ze mozna bedzie normalnie flagi zawieszac.. pytanie tylko jak to bedzie wygladac z perspektywy TV czy innych sektorow, byc moze bedzie troszke flagi przycinac
miedzy 9, a 6 ma byc bodaj puste pole.. i chyba bez gwiazdki , to by byla lekka przesada i na D i tutaj, rownie dobrze by nie robic odstepu i 6 wstawic w sektorze przed tym z wjazdem na naroznik.. tez by zle nie wygladalo, ale skoro ciagna do wjazdu na kosiarke to widocznie 6 nie bedzie ucinalo na dole