|
Ciekawie, czy młyn na te kilka meczów wróci na miejsce dawnej Xtki czy może zostanie ulokowany na E (ceny karnetów na sektory (E i D) zapewne będą takie same, karnetowcy mogliby się przenieść po tej samej cenie z powrotem na D)?
Ciekawe jak to rozwiążą...
|