Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11129
Stary 24.06.2010, 17:15
Ciekawie, czy młyn na te kilka meczów wróci na miejsce dawnej Xtki czy może zostanie ulokowany na E (ceny karnetów na sektory (E i D) zapewne będą takie same, karnetowcy mogliby się przenieść po tej samej cenie z powrotem na D)?
Ciekawe jak to rozwiążą...
Odpowiedz cytując