Wyświetl pojedynczy post
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1234
Stary 24.06.2010, 17:12
Spalony przy bramce Włochów był, minimalny ale jednak był. Także została nieuznana.
Słowacja ma szczęście, ale cóż w piłkę dzisiaj potrafili grać, Włosi w 2 połowie z tego co teraz patrzyłem na powtórki w studiu też coś zaczęli grać, a nie tylko aktorzyć i płakać. Czekamy na kolejny mecz.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując