|
Osobiście, ciesze się, że Słowacja wygrała i gra dalej. Coś przynajmniej ciekawego podziało w tych mistrzostwach. A że odpandą w 1/8... Cóż taki los, już i tak dużo zrobili. A Włochom sie widać nalezał taki zimny prysznic. Mistrz Świata, powinien wyjść z grupy bez wiekszych problemów. Oni widać nie byli w stanie, to i odpadli. I nie jest mi ich wcale żal.
|